7/24 Hizmetinizdeyiz
Aydınevler Mah. 5509 Sok. Masal Evleri No:2/5 - 07600 - Manavgat / Antalya

Manavgat Logar Tıkanıklığı Açma

Manavgat Logar Açma

 Antalya’da tıkalı kanalizasyon, Manavgat logar açma lavabo pimaşları açma, bulaşık makinesi giderlerinin açılması, banyoların gider pimaşları gibi işlemler sıkça yapılmaktadır. Oluşan tüm tıkanıkların giderilmesinde, eskiden olduğu gibi değil son teknolojik alet ve gereçler kullanılmaktadır. Kanalizasyon ve logar açma firmaları, güvenli ve kısa süre içinde bu işlemleri yerine getiriyorlar. Kanalların ve logarların genişliğine göre ve logardaki tıkanıklığa göre cihaz tercihleri değişebilir. Bu görüntüleme cihazları ile tıkanmış alanlar kısa süre açılmaktadır. Antalya’nın tüm tıkanıklık sorunları, bu kurumlar sayesinde tuvalet, lavabo, logar ve pimaş tıkanıkları çözülmektedir.

Logar Nasıl Açılır?

 

Logar açma işlemi basit bir işlem değildir. Bu nedenle, her gelen kişi logarları açmamalıdır. Çok riskli olduğu gibi her yerin sular altında kalmasına ve kötü kokular altında kalmasına neden olabilir. Bu nedenle işini bilen profesyonel eller bu işlemleri yapmalıdır. Logar açılışı yapılırken kanalın tıkanma nedeni bulunmalıdır. Kanalı tıkayan her ne ise ona göre hareket edilmelidir. Çökme olabilir, tesisat düzenlenirken moloz ve kireç temizlenmemiş olabilir, atıklar ve yabancı cisimler olabilir. Bu sorunlardan hangileri olduğu belirlenir ise ona göre de ekipman kullanılır. Bu ekipmanlar ile doğru aparatlar seçilerek kırma ve dökme olmadan logar açılımı yapılır.

Logarı Tıkayan Madde Tespiti

 

Son teknolojik gelişmeler her alanda olduğu gibi logar açma işlemi sırasında da kolaylık sağlamaktadır. Gider kanallarına öncelikle helezon şeklindeki kameralı hortumlar gönderilir. Bu cihaz sayesinde ekrandan logarı tıkayan madde tespit edilir. Bilgisayarın ekranından her detay açık açık görülmektedir. Helezon şeklinde görüntüleme robot cihazları, tesisat sistemini kırmadan veya boruları koparmadan görüntüleme yapmaktadır. Kurum ve şirketlerin elemanları uzman oldukları için titiz bir şekilde logar tıkanıklıkları açma işlemini açabilirler. Rögarlar, binanın dışında olması gerektiği için oraya ulaşan boruların da kısa olması daha uygundur. Bu sayede daha kısa sürede rögar (logar) açılması gerçekleştirilebilir. Rögar açma işlemleri, rögarların ebatlarına ve yüküne göre değişen işlemlerden oluşurlar. Örnek olarak ana rögar açılımı diğer rögar açılmasına göre daha zor bir süreç içermektedir.