7/24 Hizmetinizdeyiz
Aydınevler Mah. 5509 Sok. Masal Evleri No:2/5 - 07600 - Manavgat / Antalya

Hakkımızda

Manavgat Baca Temizleme

Manavgat Başarı Vidanjör:

Başarı Vidanjör olarak Manavgat ta 2010 lu yıllarda tıkanıklık açma alanında hizmet vermek amacı ile kurularak bu bölgedeki vatandaşlara hizmet vermeye başlatmıştır. Manavgat genelinde yapmış olduğu başarılarının sonrasında her gecen gün daha iyi konuma gelen bu firma, müsterilerinin memnuniyetinin sonucunda takım arkadaşarı ve firmaya bağlı çalışan ekip arkadaşları ile günün her saati müsterilerini hiç bir zaman madur etmeden gece gündüz çalışarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Başarı vidanjör olarak manavgat genelindeki vidanjör firmalarının aksine daima fiyatlarını uygun sunarak müsterilerinin devamlılığını sağlamıştır.

Tıkanıklık açma konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımız ile hiç bir zaman başarısız bir iş yapmadan emin adımlarla çalışmaya devam eden başarı vidanjör, tıkanan tuvalet, lavabo, wc, mutfak, kanal, kanalizasyon, logar, hatta oluk ve mazgal gibi en küçük pimaş borudan oluşan atıksu ( pissu ) giderlerinde yaşanan tıkanıklıkların dahi üstesinden gelerek yapmış olduğu işlerde işinin hakkını daima vermiştir.

MANAVGAT BAŞARI VİDANJÖR olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları...